تاثیر رنگ ها بر استایل

تاثیر رنگ ها بر استایل ما

رنگ سیاه و سفید

رنگ های سفید و سیاه در هر استایلی که باشند زیبا خواهد شد.  این دو رنگ تنها رنگ‌هایی هستند که با تمام رنگ‌ها و مدل ها هماهنگی دارند. در واقع میتوان گفت سفید در کنار هر رنگی قرار بگیرد، این قابلیت را دارد که رنگ را بارزتر کرده و جلوه آن را چندین برابر کند. در مقابل مشکی تندی رنگ های دیگر را میگیرد.

رنگ قرمز

بهتر است اگر یکی از لباس های شما قرمز است تیکه بعدی را قرمز نپوشید  سعی کنید از رنگ های خنثی در کنار آن استفاده نمایید.
حتی الامکان قرمز را با آبی و زرد ست نکنید. زیرا هماهنگی جالبی باهم ندارند و  فقط زمانی با هم هماهنگ می‌شوند که آبی به سمت بنفش و زرد به سمت نارنجی متمایل شده باشد.

رنگ آبی

هماهنگی رنگ آبی با نارنجی، سفید و مشکی بی نظیر است و بیشترین جلوه رنگ آبی را با ست کردن با این رنگ ها میتوانید مشاهده نمایید.

رنگ زرد

رنگ زرد از آن دسته رنگایی هاست که اگر با همرنگ نیز ست شود زیبا به نظر میرسد. اما در کل رنگ سختی برای ست کردن است. اگر میخواهید از رنگ زرد استفاده کنید بهتر است رنگ لیمویی و زرد روشن را انتخاب کنید تا راحتتر بتوانید با لباس های دیگر آن را بپوشید.
مکمل رنگ زرد، بنفش میباشد. اما برای کنار هم قرار دادن این دو رنگ باید دقت نمود. هیچ کدام نباید از دیگری تند‌تر باشد چون از لحاظ دید افراد تاثیر نامطلوبی دارد.

رنگ سبز

رنگ سبز را بسیای از افراد دوست دارند زیرا رنگ صلح محسوب میشود و به دلیل اینکه در جنگل و در کل طبیعت وجود دارد بسیار ارامش بخش نیز هست. ترکیب این رنگ با آبی، زرد، قرمز، سفی د و مشکی بسیار ترکیب زیبایی خواهد شد.

مکمل اصلی رنگ قرمز، سبز است. این دو در کنار هم ترکیبی بسیار ایده‌آل هستند .احواس‌تان باشد سبز با بنفش  تناسبی ندارد ندارد مگر اینکه بنفش نزدیک به آبی باشد.

رنگ بنفش

رنگ بنفش ترکیب بسیار خوبی با بنفش، آبی، زرد، مشکی و سفید میسازد. ست کردن سایه روشن بنفش تیره و روشن بسیاز جراب خواهد بود.
در نظر داشته باشید که مکمل رنگ بنفش، زرد است ولی باید با یک درجه درخشندگی انتخاب شوند. یعنی اگر بنفشی که استفاده میکنید براق است لباس زردی که با آن ست میکنید نیز براق باشد.

رنگ نارنجی

آبی، قرمز، رنگ و نارنجی مناسب ست کردن با رنگ نارنجی میباشند. این رنگ از آنجایی که رنگی تند تلقی میشود در ست کردن آن باید دقت نمود زیرا با اشتباهی کوچک زیبایی تیپ خود را از دست خواهیم داد.
پس برای فرار از این اتفاق بهتر است به جای نارنجی تند از سایه‌های روشن‌تر و تیره‌تر این رنگ استفاده نمایید.

قهوه‌ای رنگی است که از نارنجی به‌وجود آمده و همین موضوع باعث میشد تا هارمونی زیادی با نارنجی داشته باشد.

مجله اینترنتی سبد طلایی مقالاتی در زمینه های گوناگون برای کاربران خود ارائه می نماید.با ما همراه باشید...
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به فروشگاه اینترنتی سبدطلایی می باشد. طراحی سایت:گروه نرم افزاری رهیار وب
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.